Program Mundus

Tehnička škola  Karlovac sudjeluje u programu "Mundus" u okviru projekta "Building professional future together".

Više o ovom projektu možeš saznati OVDJE.

Natječaj za odabir kandidata za mobilnost u sklopu projekta "Building professional future togrther1 "

može se vidjeti OVDJE.

12.09.2018.

Odabir sudionika i kriteriji  u programu Building professional future together1 vidi OVDJE.

Rezultate odabira učenika vidi OVDJE.

03.10.2018.

Dragi učenici,

objavljujemo konačnu listu sudionika prvog kruga mobilnosti u sklopu projekta Building professional future 1.

Čestitamo odabranim učenicima te vas molimo da svakodnevno pregledavate svoju e-poštu budući da ćemo vas preko maila obavještavati o sljedećim koracima.

Kandidatima na listi čekanja zahvaljujemo na interesu i prijavi te preporučujemo da se ponovo prijave u idućem krugu za mobilnosti koje će se realizirati 2020.godine. Konačnu listu vidi OVDJE.

11.10.2018.

Od 8. siječnja  do 8. veljače 2019. učenici Tehničke škole Karlovac (Gabriel Dubić, Josip Hegedić, Roman Radman i Leo Radočaj) boravili su u Zaragozi na stručnoj praksi u sklopu Erasmus+ projekta Building Professional Future Together 1. Fotografije koje su predstavili i na Nastavničkom vijeću vidi OVDJE.

04.04.2019.