Ljetni upisni rok 2019.

U učeničkom sučelju; nakon što se prijavite u sustav, na kartici 'Moj odabir' dostupna je za preuzimanje i Potvrda o stečenom pravu upisa koja se koristi za upis u učeničke domove i slične svrhe.

Dostava dokumenata potrebnih za upis je, u ponedjeljak 15.07.2019; od 09:00 do 15:00 i u utorak 16.07.2019. od 08:00 do 11:00 sati, u učionici 36.

Potrebne dokumente po zanimanjima pogledajte OVDJE.

Svi učenici koji su ostvarili određena dodatna prava (Izravni upis, ili dodatni bod), a u sustavu je označeno da imaju to pravo, originalnu dokumentaciju dužni su donijeti na upis.

Ako se ustanovi da dokumentacija ne postoji, ili nije vjerodostojna, učenik gupi pravo upisa i upućuje s na jesenski upisni rok.

Napomene:

I. Kandidati s teškoćama u razvoju

- Kandidati koji su osnovnu školu završili prema rješenju ureda državne uprave u županiji, odnosno Gradskoga ureda za obrazovanje, kulturu i sport Grada Zagreba o primjerenome obliku školovanja na upis ne trebaju donijeti liječničku svjedodžbu medicine rada za pojedini obrazovni program/zanimanje.

- Potrebno je donijeti "Mišljenje stučnog tima za profesionalno usmjeravanje radi stjecanja pogodnosti pri upisu učenika s teškoćama u razvoju" i "Rješenje ureda državne uprave u županiji o individualiziranom pristupu u nastavi, ili prilagođenom programu".

II. Dodatni bodovi kandidata postignutih na natjecanjima iz znanja i na sportskim natjecanjima su uneseni u sustav NISpuSŠ, te ih kandidati ne trebaju dostavljati pri upisu u srednje škole.

13.07.2019.