Kviz

0. travnja u sklopu projekta « Posvojimo dupina - učinimo nešto za naše more» održan je kviz iz područja koje su učenici obrađivali kroz povijest,geografiju, etiku i vjeronauk. Tema kviza je zaštita dupina, spomenička i sakralna baština, povijest i geografske značajke te flora i fauna  cresko lošinjskog arhipelaga.

Sudjelovale su ekipe:

2.at

•  G. Grgurić
  • A. Protulipac
  • M. Matić

2.bt

•  D. Benko
  • R. Matanović
  • R. Knezac

2.ct

•  B. Erdeljac Cunja
  • N. Injić
  • A. Ćosić

U ulozi voditelja okušao se  i izvrsno snašao, pred mnogobrojnom publikom,  Josip Marković.

Pobijedila je ekipa 2.bt, drugo mjesto je osvojio 2.at, a treće mjesto 2.ct.

U igri  slagalice za publiku , sliku dupina je prvi složio Damjan Milčić iz 1.at . Svi sudionici kviza bili su i nagrađeni.

U holu škole postavljena je izložba na tu temu, a pripremili su je učenici drugog razreda tehničkog programa, kao i mnogobrojne prezentacije. Bio je to naš skroman doprinos podizanju ekološke svijesti i obilježavanju Dana Planeta Zemlje.

Priprema i postavljanje izložbe (prof. Mataija V, prof.Veselić M. I Prof.Marčetić Pavlović B.)

Profesorice koje su pokrenule i osmislile projekt prof.Veselić M., Prof.Marčetić Pavlović B. , prof. Mataija V., prof. Oršolić K. I pedagoginja Jugović K.

Posljednje upute  voditelju kviza Josipu Markoviću daje  prof.  Mataija V

Sudionici kviza ekipe 2.ct, 2.bt i 2.at

Naslovni pano ( vidi se naš posvojeni dupin Ivan)

Dogovor voditelja s ekipom iz 2.ct