Računalstvo - kriterij ocjenjivanja 2012./2013.

Računalstvo - učimo zajedno

Stranice namijenjene učenicima srednjih strukovnih škola, ali mogu poslužiti i ostalima koji žele naučiti osnove računalstva.  Ponuđeni materijali prate nastavni plan i program predmeta Računalstvo za četverogodišnje strukovne škole

Autor materijala dipl. ing. Sanda Šutalo

Osnove programiranja u jeziku C++

Ove su stranice namijenjene učenicima srednjih škola koji nastoje savladati osnovne programiranja. Ponuđeni materijali prate nastavni plan i program predmeta Računalstvo za četverogodišnje strukovne škole i to cjeline:

• Programski jezici i načela programiranja

• Osnove programiranja - C++.

Autor materijala dipl. ing. Sanda Šutalo

Računalstvo za četverogodišnje strukovne škole

Stranice namijenjene nastavnicima i učenicima srednjih škola. Nude obilje sadržaja koji pokrivaju nastavne cjeline predmeta Računalstvo za prvu i drugu godinu učenja. Nude niz PowerPoint prezentacija, zadataka i pitanja za provjeru znanja. Sadrže i cjelinu  Quo Vadis informatica za one koji žele znati više.

Koautor materijala dipl. ing. Sanda Šutalo

Računalstvo za trogodišnje strukovne škole

Stranica je namijenjena učenicima, sadrži informacije o predmetu Osnove računalstva. Zanimljivost su testovi za samostalnu provjeru znanja iz pojedinih poglavlja predmeta. Testovi su dani u demo verzijama i baza se se stalno nadopunjuje.

Autor materijala dipl.ing. Marjan Anić