Računalstvo - kriterij ocjenjivanja 2012./2013.

 


Računalstvo - učimo zajedno

Stranice namijenjene učenicima srednjih strukovnih škola, ali mogu poslužiti i ostalima koji žele naučiti osnove računalstva. Ponuđeni materijali prate nastavni plan i program predmeta Računalstvo za četverogodišnje strukovne škole

 

 

Autor materijala dipl. ing. Sanda Šutalo

 


 

Osnove programiranja u jeziku C++

Ove su stranice namijenjene učenicima srednjih škola koji nastoje savladati osnovne programiranja. Ponuđeni materijali prate nastavni plan i program predmeta Računalstvo za četverogodišnje strukovne škole i to cjeline:

  • Programski jezici i načela programiranja

  • Osnove programiranja - C++.

 

 

 

Autor materijala dipl. ing. Sanda Šutalo


 

Računalstvo za četverogodišnje strukovne škole

 

Stranice namijenjene nastavnicima i učenicima srednjih škola. Nude obilje sadržaja koji pokrivaju nastavne cjeline predmeta Računalstvo za prvu i drugu godinu učenja. Nude niz PowerPoint prezentacija, zadataka i pitanja za provjeru znanja. Sadrže i cjelinu  Quo Vadis informatica za one koji žele znati više.

 

Koautor materijala dipl. ing. Sanda Šutalo