Upisi 2015.

Dostava dokumenata potrebnih za upis je, u četvrtak i petak 16. i 17.07.2015. od 08:00 do 16:00 sati, u učionici 36.

Potrebne dokumente po zanimanjima pogledajte OVDJE.

Napomene:

I. Kandidati s teškoćama u razvoju (Kandidati koji su osnovnu školu završili prema rješenju ureda državne uprave u županiji odnosno Gradskoga ureda za obrazovanje, kulturu i sport Grada Zagreba o primjerenome programu obrazovanja) koji posjeduju stručno mišljenje Službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje i koristite pravo izravnog upisa na temelju navedenog stručnog mišljenja, ne trebaju pribaviti liječničku svjedodžbu medicine rada za pojedini obrazovni program/zanimanje.

II. Dodatni bodovi kandidata postignutih na natjecanjima iz znanja i na sportskih natjecanjima su uneseni u sustav NISpuSŠ, te ih kandidati ne trebaju dostavljati pri upisu u srednje škole.

Abecedni popis učenika po zanimanjima koji su ostvarili pravo upisa:

1.A - CNC operater

1.B - Strojobravar / Tokar / Vodoinstalater

1.C - Automehatroničar

1.D - Vozač motornog vozila

1.E - Elektroinstalater / Elektromehaničar

1.AT - Računalni tehničar za strojarstvo

1.BT - Elektrotehničar

1.CT - Tehničar za mehatroniku

12.07.2015.

Natječaj za upis učenika u 1. razred u školskoj godini 2015./16.

03.06.2015.