Djelatnici

Nastavnici

Hrvatski jezik

  • Romana Benić-Brzica
  • Vanesa Volner
  • Jadranka Makarić
  • Ivana Pregelj
  • Irena Arlešić
  • Maja Sokač

Njemački jezik

  • Marta Kasun Nahod

Fizika

  • Vlatka Ivka-Žunac
  • Kim Džanović

Biologija

  • Petra Krajačić

Zemljopis

  • Vera Mataija

TZK

  • Ivan Lukežić
  • Dario Mrzljak
  • Jasna Milošević

Računalstvo

  • Marijan Anić
  • Sanda Šutalo
  • Siniša Rašić

Stručni učitelji elektro grupe predmeta

  • Hrvoje Pavletić
  • Željko Radman

Stručni učitelji strojarske grupe predmeta

  • Krešimir Car
  • Dubravko Jurčević
  • Ivan Rašić
  • Milenko Ciganović
  • Ivan Trubić

Engleski jezik

  • Milena Bućan
  • Helena Jajčević
  • Sandra Tomac

Matematika

  • Krešimir Butković
  • Vanessa Špehar
  • Ivona Protulipac
  • Slavica Vukić
  • Elvira Mikulin
  • Andreja Murko Jaković
  • Ana Bajac

Kemija

  • Mateja Vlašić

Povijest

  • Zdenko Sirovica
  • Vedran Pavlov

Politika i Gospodarstvo, Etika

  • Biserka Marčetić-Pavlović
  • Robert Polović

Vjeronauk

  • Katica Oršolić
  • Petra Beljan

Elektro grupa predmeta

  • Marjan Anić
  • Nikola Badovinac
  • Siniša Rašić
  • Damir Jakšić
  • Damir Krajačić
  • Irena Ratkaj
  • Dobroslav Šutalo
  • Domagoj Galić
  • Jurica Krivačić

Strojarska grupa predmeta

  • Mirko Bakarić
  • Milan Bijelić
  • Tonćo Cigić
  • Anto Gagula
  • Zoran Gajšak
  • Rifet Harambašić
  • Petar Katalinić
  • Željka Mihalić-Cahun
  • Sanja Milovac
  • Darinka Mlinac-Magličić
  • Vladimir Veselić
  • Davor Vidović
  • Dijana Šegota Kruhek
  • Ivana Grgurić
  • Snježana Bačić

Prometna grupa predmeta

  • Antonio Mihalić

UPRAVA

Uprava

Ravnatelj: Ivan Janković

Pedagog: Ksenija Jugović

Psiholog: Silvija Hamilton Polović, Zrinka Štetić Grubišić

Knjižničar: Nenad Barešić

Voditelj smjene i satničar: Dubravko Sila

Voditelj praktične nastave i proizvodnje: Ivan Požega

Administracija

Tajnik: Danijela Broz

Administrativni referent: Neda Grubešić

Voditelj računovodstva: Nikolina Vrane

Knjigovođa: Vesna Pogačić

SURADNICI U PRAKTIČNOJ NASTAVI

Popis stručnih suradnika

Željko Mateša

Zdravko Stanković

Ivan Juran

Marijan Benčić

Zoran Gojković

Krešimir Car

Ivan Trubić

Mišo Vukelić

Skip to content