Prema odluci Stožera civilne zaštite Karlovačke županije od 03.05.2021. godine u školu na nastavu dolaze 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E, 3.F i 4.C u industrijsko – obrtničkom programu i 4.AT, 4.BT i 4.CT u tehničkom programu. Nastava u školi se izvodi u jednoj smjeni, ujutro (samo se radi po rasporedu za smjene kako slijedi: industija – obrt popdnevni raspored, a tehnika jutarnji raspored).

Svi ostali razredi nastavu prate na daljinu.

Praktična nastava će se za učenike industrijsko obrtničkog programa održavati u školskim radionicama i kod obrtnika kao i uobičajeno uz poštivanje zadanih epidemioloških mjera. Radioničke vježbe i praktična nastava za učenike tehničkog programa održavat će se:

1.at,1.bt, 1.ct, 2.at u školskim radionicama na Rakovcu,

2.bt, 2.ct i 3.ct u školi,

a 3.bt u poduzećima prema rasporedu.

Odluka o načinu izvođenja nastave Stožera civilne zaštite Karlovačke županije

Skip to content