Upisi 2020/2021.

Slobodna mjesta za jesenski rok

Okvirna slobodna mjesta za jesenski upisni rok: ALATNIČAR - 3 mjesta AUTOMEHANIČAR - 1 mjesto BRAVAR - 2 mjesta Sukladno točki XI. Odluke o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021. (Narodne novine, 62/2020) jesenski upisni rok započinje u...

Ugovor o naukovanju i ugovor o provedbi praktične nastave

Narodne novine trenutno ne prodaju Ugovore o naukovanju, kao ni Ugovore o provedbi praktične nastave, jer se čeka da se donese i stupi na snagu „Pravilnik o minimalnim uvjetima za Ugovore o naukovanju i Ugovore o provedbi praktične nastave“. Predviđeni početak prodaje...

Ljetni upisni rok 2020.

U učeničkom sučelju; nakon što se prijavite u sustav, na kartici 'Moj odabir' dostupna je za preuzimanje Potvrda o stečenom pravu upisa koja se koristi za upis u učeničke domove i slične svrhe. Dostava dokumenata potrebnih za upis je, u četvrtak 30.07.2020; od 09:00...

Rezervacija termina pregleda za upis u školu

Ustanova za medicinu rada i sporta „TRKULJA“, Maksimilijana Vrhovca 11, Karlovac, preglede  za upis u srednju školu obavlja uz prethodnu rezervaciju termina na broj telefona: 047/573-627. Pregled je moguće obaviti i prije objave konačnih rezultata upisa, s obzirom da...

Obavijest – Limar JMO

Poštovani učenici i roditelji, učenicima koji upišu zanimanje LIMAR, cjelokupne troškove školovanja (udžbenici, didaktički materijal, prijevoz i smještaj u učenički dom) snosi Karlovačka županija. Također, postoji mogućnost stipendiranja učenika od strane obrtnika...

Jesenski upisni rok 2019.

Okvirna slobodna mjesta za jesenski upisni rok: BRAVAR - 2 mjesta LIMAR - 4 mjesta VOZAČ MOTORNOG VOZILA - 1 mjesto Sukladno točki XI. Odluke o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2019./2020. (Narodne novine, 53/2019) jesenski upisni rok...

Arhiva

Skip to content