Već drugu godinu zaredom nastavlja se uspješna suradnja između „Gradske toplane“ Karlovac i „Tehničke škole“ Karlovac. Dana 05. veljače, 05. ožujka i 02. travnja 2019. god. učenici 2F razreda zanimanja instalater grijanja i klimatizacije (6 učenika) i vodoinstalateri (2 učenika) boravili su u „Gradskoj toplani“ Karlovac na stručnim vježbama iz elektrolučnog (REL) i plinskog zavarivanja crnih cijevi. Nastava je planirana i izvodila se uz prezentaciju raznih oblika i položaja zavarivanja i navarivanja a u skladu sa školskim kurikulumom. U svim navedenim terminima prezentaciju su izvodili stručni varioci „Gradske toplane“ Karlovac Mario Domšić i Matej Pievac uz nadzor nastavnika praktične nastave Milenka Ciganovića. „Gradska toplana“ Karlovac već je drugi put bila sponzor u radnim odjelima naučnika i nastavnika na međužupanijskom natjecanju instalatera grijanja i klimatizacije. Nadamo se da će se i u budućnosti ostvariti još bolja suradnja na obostrano zadovoljstvo. Učenici 2. F razreda i nastavnik praktične nastave zahvaljuju na gostoprimstvu i kvalitetnoj radionici.

Izvan učionička nastava u tvrtki “Gradska Toplana”  Karlovac

Skip to content