Njima se ponosimo

Karate – Petar Lamešić

Petar Lamešić, član je karate kluba Ka-plast. Dvostruki je prvak hrvatske za mlađe kadete i kadete za 2009. i 2010. g. Kao član reprezentacije Hrvatske, 2010. u Izmiru (Turska) sudjelovao na Europskom prvenstvu za kadete. Aktivni kandidat reprezentacije za svjetsko...

Kickboxing – Adam Blauhorn

Adam Blauhorn, član Kickboxing kluba 'Tigar' je već drugu godinu za redom prvak hrvatske u disciplini SEMI CONTACT Blauhorn je svojim trudom, radom, zalaganjem i uspjesima stekao pravo na kategoriju 'vrhunskog sportaša' HOO-a, što je izuzetan uspjeh. Ovo su samo neki...

Državni Viceprvaci 2011.

Državni Viceprvaci 2011.

Na Državnom prvenstvu školskih športskih društava iz odbojke, naši su dečki osvojili SREBRO! Uz stručno vodstvo profesora Ivana Lukežića  na prvenstvu su sudjelovali: Andrić Leo, Bačić Ivan, Glasnović Mihael, Hrvojević Denis, Jakšić Dino, Jakšić Domagoj, Oštrina...

Arhiva

Skip to content