Dana 16. 04. 2019. realizirana je izvanučionička nastava planirana po kurikulumu praktične nastave u tvornici radijatora Lipovica kod Popovače. Stručni vodiči tvornice objasnili su postupak proizvodnje aluminijskih radijatora, počev od ulazne sirovine do finalnog proizvoda. Učenici su imali priliku vidjeti tlačni lijev, postupak strojne i ručne obrade aluminijskih članaka, tlačne probe, površinske zaštiite te označivanje i pakiranje radijatora. Učenike 2.B razreda (altničari, strojobravari i tokari), 2.F razreda (bravari, instalateri grijanja i klimatizacije te vodoinstalateri), te učenici 3.B razreda (instalateri grijanja i klimatizacije) vodili su nastavnici teorijske nastave Zoran Gajšak i Boris Žibrat te nastavnici praktične nastave Milenko Ciganović i Zlatko Đurin.

zvan učionička nastava u tvornici radijatora Lipovica.

Skip to content