Foto dani mladih 2014; održati će se od 30. travnja do 4. svibnja u Puli i Rovinju!

Rok za prijavu je 10. travnja.

Ove godine organiziramo natjecanje mladih fotografa, fotografkinja i modela u trajanju od 5 dana u Puli s izletom u Rovinj. Naši su ciljevi poticati stvaralaštvo mladih, upoznati mlade s kulturnom i prirodnom baštinom Hrvatske te promovirati iste lokalitete, ali i poticati interakciju mladih, omogućiti im da kvalitetno provedu svoje slobodno vrijeme, da uče nove stvari na neformalan način te da aktivno sudjeluju u radu zajednice. Projekt je podržao Canon, Turistička zajednica Pule kao i Hrvatski ferijalni i hostelski savez.

Na internetskoj stranici www.fotodanimladih.com.hr upoznajte Foto dane mladih te saznajte nešto više o projektu koji će i ove godine okupiti gotovo stotinu talentiranih fotografa, fotografkinja i modela. Na našoj Facebook stranici www.facebook.com/fotodanimladih kliknite „sviđa mi se“ i „podijelite“ naš projekt sa svojim prijateljima. Ako Vas zanima što smo naučili i kako smo se do sada proveli, pogledajte kratki film o projektu iz Zadra prošle godine na http://youtu.be/9yfrW4CVjkk

Ekipa Foto dana mladih

Skip to content