Obavijest o pozivnom natječaju za izvođenje maturalne ekskurzije, školske godine 2019./20. sukladno Pravilniku o izvođenju višednevnih i jednodnevnih ekskurzija u školama Republike Hrvatske, članovi Povjerenstva za provođenje istih Tehničke škole Karlovac, očituju se sljedećim priopćenjem:

1. Pet ponuda davatelja usluga putničkih agencija pristigle su poštom na Javni poziv br.1.

2. Javnom otvaranju i razmatranju pristiglih ponuda, davatelja usluga – putničkih agencija pristupilo je Povjerenstvo Tehničke škole Karlovac za izvođenje i regularno provođenje višednevne maturalne ekskurzije dana 15. siječnja 2020.s početkom u 19h u prostorijama škole.

3. Svih pet ponuda davatelja usluga putničke agencije, zadovoljile su Javni poziv br. 1 te ih se ovim putem poziva da 24. siječnja 2020., s početkom u 17 i 30h pristupe prezentaciji programa i sadržaja iz Javnog poziva br. 1.

Prezentacije će se održati u prostorijama Tehničke škole Karlovac, uz prisustvo roditelja učenika te gore navedenog Povjerenstva. Predviđeno vrijeme svake pojedinačne prezentacije bit će 10 minuta. Putničke agencije, prezenteri programa i sadržaja iz Javnog poziva br.1 su:1. Turistička agencija Ka Travel, Bogoslava Šuleka27, 47000 Karlovac, 2. Galileo Travel d.o.o., Antuna Mihanovića 8, 42000 Varaždin,3.Svijet putovanja d.o.o. ,Draganići 12, 10000 Zagreb, 4.Taubek Tours ,Jerovec 151,42240 Ivanec, 5.Alga travel agency d.o.o., Teslina 14, 10000 Zagreb. Srdačan pozdrav Agencijama /Tehnička škola Karlovac

Skip to content