Učenici završnih razreda Tehničke škole Karlovac, sudjelovali su u srijedu, 29.10.2014. godine na VII. Sajmu poslova pod pokroviteljstvom Karlovačke županije i Grada Karlovca u Domu oružanih snaga Petar Zrinski, u pratnji mentora i pedagoga.

Predstavili su dio aktivnosti koje se provode u Tehničkoj školi Karlovac, iz područja Robotike, Pneumatike, Elektronike, Konstruiranja pomoću računala, te inovacija u sklopu učeničke zadruge.

Bilo je dosta zainteresiranih učenika osmih razreda  za upis u Tehničku školu Karlovac, sa različitim pitanjima na koja su im učenici i mentori odgovorili.

Kako je cilj Sajma poslova, predstavljanje javnosti potrebe na lokalnom tržištu rada i pridonijeti boljem profesionalnom usmjeravanju i informiranju nezaposlenih osob,a ali i učenika i studenata, bilo je upita i oko prekvalifikacija u različita zanimanja, koja se provode u našoj školi.

Fotografije pogledajte OVDJE.

Skip to content