Dana 02. svibnja od 09:00 do 15:00 sati održan je Dan otvorenih vrata škole s ciljem da se učenici osmih razreda upoznaju s radom škole, te upisima u novu školsku godinu.

U obilazak škole došlo je oko 270 učenika iz 16 osnovnih škola: Generalski Stol, Barilović, Ozalj, Grabrik, Mahično, Dragojla Jarnević, Banija, Dubovac, Turanj, Vladimir Nazor, Švarča, Braća Seljan, Skakavac, Krašić i Draganići.

Oko 50 naših učenika uz vodstvo nastavnika sudjelovalo je u prezentiranju kabineta i izvođenju vježbi.

Učenici su mogli razgledati kabinete za: automehatroniku i senzoriku, robotiku, hidrauliku i pneumatiku, crtanje pomoću računala (AUTO CAD i CAD CAM), CNC tehnologiju, elektro radionicu, mjerenja iz elektrotehnike i digitalnu elektroniku, osnove elektrotehnike, energetsku elektroniku i električne strojeve.

Nadamo se da su učenici osmih razreda zadovoljni prezentiranim te da će to rezultirati i upisom u našu školu.

Fotografije pogledajte OVDJE.

Skip to content