Grad Karlovac je 17. listopada 2032. raspisao Natječaj za dodjelu stipendija redovitim učenicima srednjih škola i redovitim studentima s područja grada Karlovca za školsku/akademsku godinu 2023./2024.godinu.

Prijave traju do 2.studenog 2023., a podnose se ISKLJUČIVO putem elektroničkog sustava za podnošenje prijava -SOM natječaji, dostupnom na web stranici Grada Karlovca

https://www.karlovac.hr/natjecaji-javni-pozivi/natjecaj-za-dodjelu-stipendija-redovitim-ucenicima-srednjih-skola-i-redovitim-studentima-s-podrucja-grada-karlovca-za-skolsku-akademsku-godinu-2023-2024-godinu/23716

Pitanja vezana na sam natječaj i dokumentaciju mogu se postaviti Upravnom odjelu za društvene djelatnosti, isključivo elektronskim putem, slanjem upita na adresu elektroničke pošte: stipendije@karlovac.hr

 

Skip to content