Dani obrtništva u gradu Karlovcu i Karlovačkoj županiji upravo su u tijeku (od 25. do 27. travnja 2024.) godine na lokaciji Školske sportske dvorane Mladost. Zajedno sa mnogobrojnim obrtnicima Karlovačke županije predstavljaju se i strukovne škole sa svojim nastavnim programima, sa posebnim naglaskom na deficitarna zanimanja. Naša škola je imala priliku predstaviti jedno od zanimanja za koje se školuju naši učenici i koje isto deficitarno, a to je limar. Nastavnik Milenko Ciganovic i voditelj prakse Dubravko Jurčević sa učenicima 1.F razreda Marom Vahtarićem i Mihaelom Milčićem demonstrirali su znanje i vještine koje se nauče za vrijeme školovanja za ovo zanimanje. Zanimanje limar je jako traženo, brojni poslodavci nude izuzetne pogodnosti učenicima koji bi izabrali ovo zanimanje. Pored spomenutog predstavljanja posjetitelji su mogli vidjeti i tehnologije koja se koristi u našoj školi u nastavnim procesima Nadamo se što većem broju posjetitelja, posebice učenika osmih razreda koji se ove godine upisuju u prvi razred srednje škole i koji žele upisati neki od naših obrazovnih programa.

 

Skip to content