27.04. 2022. učenici 2.F i 3.F smjer bravar, vodoinstalater i instalater grijanja i klimatizacije su posjetili Rijeku i Opatiju. Obilazak je počeo u 10:00 ujutro kada smo uz kišu došli do tvornice Vargon u Kukuljanovu. Obilazak je bio stručan,naši učenici su naučili kako se izrađuju polipropilenske cijevi.Uz stručno vodstvo učenici su se na kraju obilaska okrijepili domjenkom ugodnih domaćina i dobili prigodne darove. Nastavili smo do NK Rijeka,gdje su nas dočekali snimatelji i glasnogovornica,koja nam je prije obilaska terena održala predavanje o NK Rijeka, školi nogometa,treninzima,stanju na ljestvici,gostovanjima i važnosti školovanja za buduće nogometaše. Uslijedio je panoramski obilazak grada Opatije uz stručnog vodiča, a zatim i Rijeke gdje su učenici imali slobodno za obilazak Riječkog Korza. Nakon Korza i šetnje gradom,obišli smo Marijansko svetište Trsat. Tu je završila naša terenska nastava,a zadovoljni učenici i voditelji su se vratili u Karlovac.

 

Skip to content