Županijsko natjecanju u futsalu – mladići za srednje škole održano je u petak, 26.11.2021. u Školskoj sportskoj dvorani na Rakovcu. Prvo se igralo po skupinama i učenici naše škole osvojili su uvjerljivo 1. mjesto pobijedivši  “Obrtničku i tehničku školu Ogulin”, te “Srednju školu Slunj”. U finalu su se susreli sa vrlo jakim protivnikom “Prirodoslovnom školom Karlovac” i uvjerljivom pobjedom 6 : 1 plasirali se na završnicu natjecanja, državno prvenstvo koje će se održati u Poreču.

Čestitke našim dečkima na izuzetnoj borbenosti, srčanosti i disciplini kojima su ostvarili ovaj sjajni rezultat. Čestitke i njihovim mentorima prof. Ivanu Lukežiću i prof. Dariu Mrzljaku koji su ih pripremali te puno uspjeha na predstojećem državnom natjecanju u futsalu.

Čestitamo i prof. Jasni Milošević koja je vodila igrače na turniru jer su njihovi mentori bili odsutni zbog sudjelovanja na državnom natjecanju u krosu.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Vjeran Rožić, učenik naše škole.

 

Skip to content