Završila je akcija Hrvatska volontira u kojoj je Tehnička škola Karlovac sudjelovala s prikupljanjem plastičnih čepova za Udrugu oboljelih od leukemije i limfoma. Za vrijeme akcije, od 29. rujna 21. pozvali smo građane i ostale poslovne subjekte da nam se u tome pridruže i dostave nam svoje prikupljene čepove. Odazvalo se nekoliko građana s većim količinama čepova, kao i poslovnica dm-a na Srednjacima u Zagrebu te djelatnici Veleučilišta u Karlovcu. Učenici 2.B razreda s razrednicom Helenom Jajčević 1. listopada 2021. prikupljene su čepove pregledali, pročistili i spakirali za isporuku Udruzi. Dana 2. listopada 21. čepovi su prevezeni u reciklažni centar u Svetoj Nedelji gdje su izvagani i predani u ime Udruge oboljelih od leukemije i limfoma, J.J. Srossmayera 9, 40 000 Čakovec. Konačna izvagana količina bez pakiranja iznosila je 41,4 kg.
Zahvaljujemo svima koji prikupljaju čepove, završetkom ove akcije ne završavaju naše aktivnosti te vas pozivamo da i dalje skupljate plastične čepove i odlažete ih u za to predviđene kutije u našoj školi, te potičete druge da se uključe.

 

Skip to content