Pozdrav iz Beča! Sudionici mobilnosti u sklopu Erasmus+projekta ˝Improving knowledge and skills of technician students from Karlovac in Austria¨ Bruno Novosel, Lovre Janković, Lovro Gračan, Mislav Vrhovski, Mario Vujić, Jakov Kostelac, Gabrijel Joha, David Luketić, Luka Strahinić, Dino Tomac, Roko Matijašić, David Arlešić, Mateo Vukelja, Erik Stipetić i Benjamin Nuhanović jučer su s nastavnicama Martom Kasun Nahod i Helenom Jajčević, nakon ugodnog putovanja, u poslijepodnevnim satima stigli u Beč.

Danas ujutro održan je takozvani ˝On-arrival training˝ ili trening za osposobljavanje po dolasku, koji su održale predstavnice Austraininga, organizacije primateljice. Anna, Nadia i Kasia upoznale su se sa sudionicima, a nakon toga s njima odigrale tri igre, koje su učenike podučile nekim specifičnim izrazima austrijske varijante njemačkog jezika, snalaženju u različitim novim i nepredviđenim situacijama te najvažnijim bečkim znamenitostima.

Nakon toga, učenici su se u njihovoj pratnji uputili na svoja radna mjesta kako bi upoznali svoje mentore i radnu okolinu te dobili sve važne informacije i upute za sljedeće radne dane.

Želimo im puno sreće, vještine i spretnosti u obavljanju svih aktivnosti na novim radnim mjestima, te da uspješno unaprijede svoja znanja i vještine za vrijeme boravka u ovom prekrasnom gradu.

Ova je objava stranica ostvarena uz financijsku potporu Europske komisije. Ona izražava isključivo stajalište njenih autora i Komisija se ne može smatrati odgovornom pri uporabi informacija koje se u njoj nalaze.

This post reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Skip to content