Tehnička škola Karlovac i Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice udružile su se na projektu Let me be that I am and seek not to alter me kojim će se učenici kroz niz različitih aktivnosti od studenog do travnja upoznati, povezati i surađivati s krajnjim ciljem obilježavanja Dana engleskog jezika. U ime naše škole sudjeluju učenici 1.ct razreda s nastavnicom Helenom Jajčević. Učenici će kroz taj proces i različite aktivnosti razvijati i unaprjeđivati svoje jezične vještine, ali i znanje o engleskom jeziku te životu i djelu Williama Shakespearea, kao i svoje informatičke vještine i vrijedne ljudske osobine tolerancije, suradnje i odgovornosti, te dobiti osjećaj da u ova vremena ograničene mobilnosti mogu proširiti svoj krug poznanika i doživjeti ljepote drugih krajeva.

Rezultat će biti javni TwinSpace projekta koji već sad možete pogledati na poveznici

https://twinspace.etwinning.net/203567,

ali i dva Kahoot! kviza koji će biti dostupni svima za učenje, provjeravanje znanja i promociju Dana engleskog jezika.

Skip to content