21. prosinca 2023.

Sate jezične pripreme iz engleskog jezika odlučili smo održati za svako naše zanimanje posebno. Razlog tome je što su opće jezične vještine sudionika zaista vrlo dobre, što su dokazali svojim OLS potvrdama, pa smo jezične pripreme htjeli posvetiti jeziku specifičnom za njihova pojedinačna zanimanja.

Tako je pripremu elektrotehničara provela profesorica Milena Bućan, u obliku interaktivne radionice s kvizovima i ostalim materijalima srodnim zanimanju.

Mehatroničari su jezičnu pripremu imali s profesoricom Helenom Jajčević, također uz pomoć kvizova, kartica i ostalih materijala s izrazima specifičnim za područje mehatronike.

Profesorica Sandra Tomac Lovasić održala je jezičnu pripremu za strojarske računalne tehničare, koji su nakon učenja vokabulara vezanog uz svoju struku svoje znanje provjerili različitim zadatcima i kvizom.

Ova je objava ostvarena uz financijsku potporu Europske komisije. Ona izražava isključivo stajalište njenih autora i Komisija se ne može smatrati odgovornom pri uporabi informacija koje se u njoj nalaze.

This web site reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

 

 

 

 

 

Skip to content