13. prosinca 2023.

U srijedu, 13. prosinca, školska pedagoginja Antonia Skukan provela je s učenicima radionicu u sklopu pripreme učenika za odlazak na mobilnost u Beč.

Tema radionice odnosila se na suočavanje s novim situacijama te mislima i osjećajima koji se u tim trenutcima javljaju kod učenika. Učenici su s pedagoginjom podijelili svoja prethodna iskustva boravka u inozemstvu, kao i slične situacije u kojima su se našli pred novim izazovima.

Dio radionice bio je fokusiran i na suočavanje sa stresnim situacijama te mogućim dobrim i lošim ishodima istih. Učenici su još jednom pokazali spremnost za iskustvo koje je pred njima.

Ova je mrežna stranica ostvarena uz financijsku potporu Europske komisije. Ona izražava isključivo stajalište njenih autora i Komisija se ne može smatrati odgovornom pri uporabi informacija koje se u njoj nalaze.

 

Skip to content