1. siječnja 2024.

Naši učenici vrijedno odrađuju zadnje radne dane svoje prakse u Beču. Prilažemo galeriju slika nastalih na nekim od njihovih radnih mjesta te za vrijeme obilazaka nastavnica u pratnji, Katice Oršolić i Ivane Grgurić.

Na fotografijama su Mario Vujić u tvrtki Preinl Stahlbau, Jakov Kostelac u Luna E-Scooter, Roko Matijašić u računalnoj tvrtki Computer Expert, Mateo Vukelja u TendoTec-u te Bruno Novosel i Lovre Janković u Croy GmbH. Ogradu na slici postavljali su Lovro Gračan i Mislav Vrhovski s tvrtkom Branko Vlahovic – Brana Metall.

Ova je objava ostvarena uz financijsku potporu Europske komisije. Ona izražava isključivo stajalište njenih autora i Komisija se ne može smatrati odgovornom pri uporabi informacija koje se u njoj nalaze.

This post reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

 

Skip to content